Vairavimo Mokykla

Naujienos


Naujausia grupė planuojama:

Nuolatos renkame grupes*.
(Antakalnyje)
tel.+370 670 38539

Kaina: 415 EUR


2019 gruodžio 17 d.
(Pilaitėje)
tel.+370 600 22567
tel.+370 5 2708367
tel.+370 685 23393

Kaina: 350 EUR
Kaina: 370 EUR
(Mokantis vairuoti su automatine pavarų dėže)

Individualus kursas ...
Kaina: 530 EUR


2019 gruodžio 16 d.
(Savanorių pr.)
tel.+370 605 41000

Kaina: 440 EUR


Atvykdami pirmąjį kartą pas mus turėkite su savimi:

Asmens tapatybės kortelę arba pasą

Vieną nuotrauką

Pradinį 150 EUR įnašą

Ruošiame "B" kategorijų vairuotojus

Teoriniai užsiėmimai:

 • Atestuoti dėstytojai
 • Erdvios, modernios ir gerai įrengtos kompiuterinės klasės
 • Teoriniai užsiėmimai vyksta:
  - Vydūno g 17 (Pilaitėje);
  - Savanorių pr. 47
 • Naujausia kompiuterinė KET programa
 • Savarankiški užsiėmimai, kurių metu galite naudotis kompiuteriais ir konsultacijos vyksta kasdien nuo 10 iki 18 val.

Nuo 2014 m. liepos 1d įsigalioja nauja vairuotojų mokymą reglamentuojanti tvarka

Įsigaliojus šiai tvarkai, asmenys, sulaukę 17 metų, galės savarankiškai pasirengti teorijos egzaminui VĮ „Regitra“, o jį išlaikę, galės pradėti mokytis praktinio vairavimo ir įgyti praktinių vairavimo įgūdžių su šeimos nariu. Tačiau šia galimybe pasinaudojusiems asmenims išlieka reikalavimas užbaigti privalomą praktinio vairavimo kursą vairavimo mokykloje.

Su priimtais vairuotojų mokymą reglamentuojančiais teisės aktais galite susipažinti Lietuvos Respublikos teisės aktų registre arba paspaudė aktyvias nuorodas:

Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2014 m. balandžio 30 d. įsakymas Nr. 2B-84 Dėl Vairuotojų mokymo tvarkos aprašo patvirtinimo.

Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2014 m. balandžio 30 d. įsakymas Nr. 2B-85 Dėl Reikalavimų vairavimo mokykloms aprašo patvirtinimo.

Praktiniai užsiėmimai:

 • Mokytis vairuoti galėsite lengvaisiais automobiliais su mechanine pavarų dėže:

 • Kia Ceed
 • Ford Focus
 • Hyundai i30
 • Toyota Auris

 • Automobiliais su automatine pavarų dėže

 • Hyundai i30

 • Praktinis vairavimas Jums patogiu laiku
 • Konsultuojame turinčius ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir norinčius eksternu laikyti kelių eismo taisyklių teorijos egzaminą. Suteikiame galimybę Jums tinkamu laiku mokytis vairuoti
 • Jau turintiems vairuotojo pažymėjimą galime padėti patobulinti vairavimo įgūdžius
 • Galime suteikti galimybę savarankiškai pasipraktikuoti vairavimo mokymo aikštelėje !!! (smulkesnė informacija telefonu +370 605 41000)

Papildomas vairuotojų mokymas teisėms susigražinti:

 • Pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems atimta teisė vairuoti, norėdami baigti papildomą vairuotojų mokymą, mokymo įstaigoje privalo:
  • 1. ne trumpiau kaip 45 minutes individualiai su mokymo įstaigos psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė.
  • 2. baigti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą.
  • 3. baigti ne trumpesnį kaip 90 minučių trukmės mokymo įstaigos psichologo vedamą psichologijos kursą.
  • 4. su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti ne trumpesnį kaip 45 minučių trukmės praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone.
  • 5. Pradedantysis vairuotojas ir (arba) vairuotojas, kuriam atimta teisė vairuoti, norėdamas užbaigti papildomą vairuotojų mokymą, mokymo įstaigos nustatyta tvarka privalo išlaikyti žinių patikrinimo testą.
 • Reikalingi dokumentai:
  • asmens tapatybe patvirtinantis dokumentas;
  • isigaliojes teismo sprendimas arba policijos nutarimas, kuriuo remiantis buvo taikyta administracine atsakomybe
  • vairuotoju sveikatos medicinine pažyma;
  • pradedantiesiems vairuotojams - vairuotojo pažymejimas.
 • Registracija į kursus :
  • Užsiregistruoti galite:
  • paskambinę pasirinkto filialo telefono numeriu
  • el. paštu nurodydami pageidaujamą mokymosi filialą ir savo kontaktinę informaciją ir mes su jumis susisieksime
 • Apmokėjimas:
  • Galimas mokėjimas dalimis
  • išsimokėtinai pasinaudojant "Šiaulių banko lizingo" paslaugomis.
 • Kursų programa:
  • Kelių eismo taisyklės įsigaliojusios nuo 2016-11-04
  • Du kartus per savaitę vyksta teorinės paskaitos apžvelgiant visus KET punktus, sprendžiamos praktinės užduotys, pateikiamas įvairių vairuotojų praktikoje įvykstančių nestandartinių situacijų išaiškinimas. (1 - 4 savaitė)
  • Pradedamas praktinis vairavimo mokymas, kurio užsiėmimų dažnumą nusistato pats besimokantis patariant jį mokančiam vairavimo instruktoriui. (3 - 6 savaitė). Prieš pradėdamas praktinius vairavimo užsiėmimus klausytojas turi pateikti sveikatos pažymą, kuri išduodama gydymo įstaigose.
  • Vykdomas mokyklinis teorijos egzaminas ir kontrolinis praktinis važiavimas, kuriuos sėkmingai įveikus klausytojui išduodamas vairavimo kursų baigimo liudijimas (7 - 8savaitė)
  • Sekantis etapas - teorijos ir praktikos egzaminas VĮ "Regitra"

  Kategorijos (galiojančios nuo 2013-01-19)

  Kategorija

  Apibūdinimas

  1.

  AM

  Mopedai ir lengvieji keturraciai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 15 metu.

  2.

  A1

  Motociklai, kuriu variklio darbinis turis didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triraciai, kuriu galia ne didesne kaip 15 kW.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 16 metu.

  3.

  A2

  Motociklai, kuriu galia ne didesne kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nera kile iš daugiau kaip du kartus galingesnes transporto priemones.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 18 metu.

  4.

  A

  Triraciai, kuriu galia didesne kaip 15 kW, ir motociklai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 20 metu, išskyrus teise vairuoti triracius. Norint igyti teise vairuoti A kategorijos motociklus, reikia tureti dveju metu A2 kategorijos transporto priemoniu vairavimo staža. Reikalavimas tureti dveju metu A2 kategorijos transporto priemoniu vairavimo staža netaikomas 24 metu sulaukusiems asmenims. Teise vairuoti triracius, kuriu galia didesne kaip 15 kW, suteikiama nuo 21 metu.

  5.

  B1

  Keturraciai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 16 metu.

  6.

  B

  Automobiliai, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neiskaitant vairuotojo (šie automobiliai gali buti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali buti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 750 kg, taciau šio junginio didžiausioji leidžiamoji mase turi buti ne didesne kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 750 kg, jungini, kurio didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius igudžiu ir elgsenos patikrinimo egzamina valstybes imoneje „Regitra“.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 18 metu.

  7.

  BE

  B kategorijos automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 3 500 kg, junginiai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 18 metu.

  8.

  C1

  Automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kuriu didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 3 500 kg, bet ne didesne kaip 7 500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neiskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali buti sujungti su priekabomis, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 750 kg.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 18 metu.

  9.

  C1E

  C1 kategorijos automobiliu ir priekabu, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 750 kg, junginiai, taip pat junginiai, sudaryti iš B kategorijos vilkiko ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 3 500 kg; šiu junginiu didžiausioji leidžiamoji mase turi buti ne didesne kaip 12 000 kg.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 18 metu.

  10.

  C

  Automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kuriu didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 3 500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neiskaitant vairuotojo; šios kategorijos automobiliai gali buti sujungti su priekabomis, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 750 kg.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 21 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra igije pradine profesine kvalifikacija vežti krovinius.

  11.

  CE

  C kategorijos automobiliu ir priekabu, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 750 kg, junginiai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 21 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra igije pradine profesine kvalifikacija vežti krovinius.

  12.

  D1

  Automobiliai, kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip šešiolika keleiviu, neiskaitant vairuotojo, ir kurie ne ilgesni kaip 8 metrai; šie automobiliai gali buti sujungti su priekabomis, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 750 kg.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 21 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra igije pradine profesine kvalifikacija vežti keleivius.

  13.

  D1E

  D1 kategorijos automobiliu ir priekabu, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 750 kg, junginiai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 21 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra igije pradine profesine kvalifikacija vežti keleivius.

  14.

  D

  Automobiliai, skirti ir suprojektuoti vežti daugiau kaip aštuonis keleivius, neiskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali buti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji mase ne didesne kaip 750 kg.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 24 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra igije pradine profesine kvalifikacija vežti keleivius.

  15.

  DE

  D kategorijos automobiliu ir priekabu, kuriu didžiausioji leidžiamoji mase didesne kaip 750 kg, junginiai.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 24 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra igije pradine profesine kvalifikacija vežti keleivius.

  16.

  T

  Troleibusai, tai yra nebegines transporto priemones, sujungtos su išoriniu elektros šaltiniu.
  Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama igyti teise vairuoti – 21 metai.

 • Pastaba: Lenteles 2–16 skyriuose nurodytu kategoriju vairuotojo pažymejimai taip pat suteikia teise vairuoti AM kategorijos transporto priemones (mopedus ir lengvuosius keturracius);
  B kategorijos vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti galinguosius keturracius;
  A2 kategorijos vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti ir A1 kategorijos transporto priemones;
  A kategorijos vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti ir A1, A2 kategoriju transporto priemones;
  B, C arba D kategoriju vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti atitinkamai ir B1, C1 arba D1 kategoriju transporto priemones;
  C1E, CE, D1E arba DE kategoriju vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti ir BE kategorijos transporto priemones;
  CE, DE kategoriju vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti atitinkamai ir C1E, D1E kategoriju transporto priemones;
  CE kategorijos vairuotojo pažymejimas suteikia teise vairuoti ir DE kategorijos transporto priemones vairuotojams, kurie turi teise vairuoti D kategoriju transporto priemones.

Broniaus Kazlausko Vairavimo Mokykla ©